Cennik i rezerwacje

Cennik i rezerwacje

Oferujemy noclegi nad morzem w przystępnych cenach.

Najskuteczniejszym i najszybszym sposobem kontaktu z obiektem jest kontakt telefoniczny pod numerami telefonów 505-290-089 lub 503-626-413 bezpośrednio z właścicielami obiektu. Pod tymi numerami można również o każdej rozsądnej porze uzyskać jeszcze bardziej szczegółowe informacje dotyczące obiektu jak również aktualnego stanu wolnych miejsc. 

CENNIK 

Okres posezonowy do 30 kwietnia 

- Ceny od 90zł za osobę ze śniadaniem;
- Apartament (dwupokojowy z kuchnią) dla 4-6 osób w cenie 280zł/doba (pobyt dłuższy niż 7dni) i 300zł/doba (pobyt do 7 dni) !!! 

Średni sezon: 3 Czerwiec - 24czerwiec; 26 kwiecień - 5 maj 

- pokój 2-osobowy  -240zł/doba / ze śniadaniem
- pokój 2-osobowy bez miejcam na łóżeczko dziecięce 200zł/doba ze śniadaniem
- pokój 3- osobowy  - 330zł/doba ze śniadaniem
- pokój Rodzinny 2+2 -  360zł/doba ze śniadaniem
- apartament 4-5 osobowy - 300zł/doba
- apartament 4-6 osobowy - 350zł-400zł/doba 

Wysoki sezon : 25 czerwiec - 31 sierpień 

- pokój 2 osobowy - 280zł/doba ze śniadaniem
- pokój 2 osobowy bez miejsca na łóżeczko dziecięce - 260zł/doba ze śniadaniem
- pokój 3osobowy - 350zł/doba ze śniadaniem
- pokój Rodzinny 2+2  - 450zł/doba ze śniadaniem
- apartament 4-5 osobowy - 450zł/doba
- apartament 4-6 osobowy - 500zł/doba 

Ceny podane są dla pobytów minimum 5-dniowych. Przy krótszych pobytach mogą być nieznacznie wyższe. 

Dane do wpłaty zadatku:
mBank 52 1140 2004 0000 3902 3824 5439

Kod BIC/SWIFT mBanku do przelewów zagranicznych: BREXPLPWMBK

Krzysztof Obiegło - wynajem pokoi
ul. Bursztynowa 22
84-120 Władysławowo 

W tytule przelewu należy wpisać : termin pobytu, rodzaj pokoju np 2-os, cena za dobę, numer telefonu.

Na życzenie wystawiamy fakturę VAT za pobyt (wczasy) lub pobyt z wyżywieniem - przed dokonaniem płatności należy zgłości chęć otrzymania  faktury.

__________

Najkorzystniejsze ceny w okolicy: - podane ceny są cenami brutto (zawierają VAT i opłatę klimatyczną) - nie ma żadnych ukrytch opłat czy dopłat;
- w cenie parkowanie samochodu na zamykanym, ogrodzonym i monitorowanym parkingu;
- bezpłatnie możliwość skorzystania z takich udogodnień jak rowery ( w tym z fotelikami dla dzieci), tenis stołowy, nieodpłatnie billard (8.00-21.30);
- zawsze gdy jest taka możliwość, bez dopłat dajemy gościom większe pokoje gwarantujące jeszcze bardziej komfortowy wypoczynek;
- zawsze gdy jest taka możliwość udostępniamy pokoje bez żadnych dopłat najwcześniej jak to tylko jest możliwe i pozwalamy po wcześniejszym uzgodnieniu opuścić pokój później niż o godzinie 10.00. 

 Pokój dwuosobowy jest przeznaczony do swobodnego wypoczynku dwóch osób i pod kątem dwóch osób jest dobrana ilość szafek, półek, krzeseł itd; Każda dodatkowa osoba w pokoju (np. dziecko) wymaga większej ilości miejsca. Biorąc pokój dwuosobowy dla trzech osób ( dziecko do lat 3 śpiące z rodzicami) należy pogodzić się z ewentualnymi niedogodnościami związanymi z małą ilością miejsca na wszystkie rzeczy ( pieluchy, łóżeczko, krzesełka, zabawki etc.) - lub ewentualnie zamawiać większe pokoje. 

Chatka grillowa do dyspozycji gości nieodpłatnie - we własnym zakresie należy organizować węgiel do grilla. Nieodpłatnie dostęp do bardzo wolnego internetu Wi-Fi na terenie budynku. 

W okresie Czerwiec - Wrzesień gościom oferujemy możliwość skorzystania z posiłków w naszej stołówce. Ceny posiłków są różne. Śniadania serwowane są w formie bufetu 30zł/osoba. Dwudaniowy obiad dla osoby dorosłej (zupa, drugie danie, kompot) to wydatek rzędu 25-37zł. Wyżywienie nie wymaga wcześniejszej rezerwacji. 

W budynku  obowiązuje cisza nocna w godzinach 22.00-7.00. W okresie średniego i wysokiego sezonu (czerwiec -sierpień) doba kończy się o godzinie 10.00 i rozpoczyna od godziny 14.00. Akceptujemy małe zwierzęta w okresie od września do kwietnia do 3kg- jednorazowa opłata za zwierzątko to 100zł. 

Rezerwacja noclegów staje się wiążąca z chwilą wpłaty zadatku w terminie uzgodnionym na etapie rezerwacji telefonicznej lub mailowej regent@wp.pl (z reguły 2 dni robocze) .Wysokość zadatku ostatecznie potwierdzającego rezerwację musi być równa wartości minumum 40% z wartości rezerwowanego pobytu, przy krótszych pobytach tj 1- 4 dni wysokość zadatku wzrasta od 50% - 100% wartości pobytu, zadatek nie podlega zwrotowi. Pozostała należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu. W przypadku wcześniejszego wyjazdu, niż w zarezerwowanym przez Państwa terminie, pobrana za pobyt należność nie podlega  zwrotowi. Wpłata w/w zadatku równoznaczna jest z akceptacją powyższych zasad.

Sprawdź dostępność terminów